Яку зарплату отримують міський голова Чернівців та його заступники у воєнний час

Оклад міського голови Чернівців складає майже 16 тисяч гривень, його заступників — понад 13. Ще більш ніж половину отриманої зарплатні складають надбавки та премії. Суспільне надіслало запити про зарплати посадовців за січень-березень й розповідає про них.

Місячний оклад міського голови Романа Клічука — майже 16 тисяч гривень. Разом з преміями та надбавками його зарплата в січні, лютому та березні становила понад 51 тисячу гривень. З вирахуванням податків він отримав понад 41 тисячу.

Раніше Клічук на сторінці у Facebook повідомляв, що свою зарплату віддає на благодійність.

Місячний оклад чотирьох заступників міського голови однаковий — 13 500 гривень. Водночас з преміями та надбавками щомісяця вони отримують різні суми.

Юрій Лесюк з вирахуванням податків у січні отримав понад 34 тисячі, у лютому та березні — майже 42 тисячі.

Василь Зазуляк з вирахуванням податків у січні та лютому отримав понад 29 тисяч гривень, у березні — майже 33 тисячі гривень.

Скріншот з відповіді на запит

Ігор Крохмаль у січні та лютому з вирахуванням податків отримав приблизно 39 тисяч гривень, у березні — понад 40 тисяч гривень.

Євген Маховіков у січні, лютому та березні з вирахуванням податків отримав майже 41 тисячу гривень.

Раніше Суспільне повідомляло, які зарплати у воєнний час отримують керівники обласної адміністрації та облради.

Нагадаємо, У 2021 році оклади заступників міського голови складали майже 11 тисяч гривень. Голова Чернівецької облради та його заступники у березні відмовились від премій про умови оплати праці до закінчення воєнного стану.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації