Якщо з місцевих бюджетів держава забере ПДФО, це може обернутися колапсом і непередбачуваними наслідками напередодні зими – мер Чернівців Клічук

Міська влада Чернівців підтримує рішення Асоціації міст України і виступає проти того, щоб з місцевих бюджетів до державного перераховувалось ПДФО (податок на доходи фізичних осіб), бо це може повернутися непередбачуваними наслідками на місцях.

Про це на сьогоднішній пресконференції повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук, пише БукІнфо.

«Напевно чули, що є ідея в парламенті, щоб проголосувати рішення, яким з військових та правоохоронних структур залишалися не в місцевому, а державному бюджеті. Насправді, ми це рішення не підтримуємо. Ми зустрічалися на Асоціації міст України і одноголосно прийняли звернення до Президента, Кабінету міністрів і Верховної ради, щоб таке рішення не було прийняте», - зазначив мер міста.

За словами Романа Клічука, це питання також обговорили з військовими, командирами бригад, які погоджуються, що це приведе до труднощів, оскільки, за їхніми словами, з місцевим самоврядування працювати оперативніше і легше.

«Все, що потрібно для потреб військових і внутрішньо-переселених осіб, облаштування бомбосховищ, підтримки родин військових лягає на бюджет міста. І тому, якщо ці суми заберуться з місцевого бюджету, то буде дуже складно. Наскільки я розумію, що з військових ПДФО вже хочуть забрати з 1 жовтня. А ми готуємося до зими. Заборгованість держави перед містом є просто колосальною. Наприклад, борги «Теплокомуненерго» лише у Чернівцях наразі складають 260 млн. гривень. Крім цього, стримування росту тарифів на житлово-комунальні послуги, які мали б лягати на Уряд, лягають на міський бюджет», - зазначив Роман Клічук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації