Як юний помічник буковинської поліції школяр Максим по-дорослому наближує перемогу ЗСУ

Минув місяць, як Україна дізналася про 11-річного Максима з Покровська, який нині в Чернівцях збирає кошти на потреби військовослужбовців. Більше 20 бронежилетів, розгрузки, одяг, оптичні прилади та гроші на лікування поранених – за підтримки дорослих це все хлопчик уже відправив захисникам України. Під час чергової зустрічі з друзями-поліцейськими школяр розповів, як за цей місяць змінилося життя його родини.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, щоб заробити гроші для армії, Максим написав оголошення про пошук роботи і за символічну суму допомагав сусідам виносити сміття, приносив питну воду та ходив за покупками. Були серед замовлень й інші цікаві пропозиції.

«Якось мені написав солдат і сказав, що хоче зробити дружині подарунок, – пригадує хлопчик. – Він попросив мене придбати квіти і доставити його дружині. Коли ми прийшли до жінки, вона не могла повірити, що ті квіти – для неї. А потім розплакалася від несподіванки».

Максимко по-дитячому щиро тішиться своїми успіхами. Ще місяць тому хлопчик мріяв заробити кошти для придбання бодай одного бронежилета, який врятує життя якомусь відважному бійцю. Зізнається: через своє оголошення про пошук роботи він познайомився з багатьма хорошими людьми, завдяки яким йому вдалося відправити на передову більше 20 бронежилетів, 5 розгрузок, тепловізор і пристрій нічного бачення.

Крім цього, разом з мамою школяр переказав частину коштів на придбання одягу захисникам, а також на реабілітацію військовослужбовця, який через поранення втратив ногу.

Керівник ювенальної превенції ГУНП в Чернівецькій області Микола Басараб похвалив Максима за патріотизм і наполегливість. Як зазначив поліцейський, попри юний вік, хлопчик уже став справжнім захисником України.

«Захищати Батькіщину можна не лише зі зброєю в руках. Підтримуючи нині військовослужбовців, допомагаючи їм тримати оборону й гідно давати відсіч ворогу, ти теж захищаєш нашу країну», – наголосив Микола Басараб.

Мама хлопчика Олена розповідає: «Максим за цей час дуже змінився та став ще більш відповідальним. Він постійно питає, чим ще допомогти нашим захисникам. Мене це надихає і завдяки синові я розумію, що не можу здатися, не можу скласти руки і не діяти».

Сім’я Максимка мріє повернутися додому і відбудовувати рідне місто. А щоб пришвидшити цей момент, родина заповзято допомагає нашій армії та наближує перемогу над російськими окупантами.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації