Як у Чернівцях День міста відкривали. Наш фоторепортаж

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНІ ЧЕРНІВЦІ!

Сьогодні Чернівці відзначають 613-ту річницю! З цієї нагоди у місті відбувається багато різноманітних заходів. На свято завітали й почесні гості із міст-побратимів.

Урочисте святкування відбулося традиційно біля Чернівецької міської ради. У програмі «Чернівці місто, що живе у ритмі вальсу» були представлені кращі вокальні, хореографічні та музичні номери.

Заслужений художник України Андрій Холоменюк подарував місту вишуканий оберіг – триптих монументального живопису «Благодатна Покрова - Берегиня Чернівців».

У вітальному слові міський голова Чернівці привітав усіх зі святом та зауважив, що наше місто має великий потенціал і зможе стати найкомфортнішим містом в Україні.

– Спільними зусиллями ми зможемо досягти успіху. У нашому місті будуть нові садочки, школи, сквери, парки та якісні дороги. Роботи багато і зараз місто не в найкращому стані, але разом ми зможемо зробити Чернівці найкомфортнішим містом в Україні, – оптимістично зазначив Роман Клічук.

Під час свята міський голова відзначив чернівчан нагородами: «Звання почесний громадянин Чернівців», медаль «На славу Чернівців», звання «Меценат року», «Місцева ініціатива року» та інші.

Так цьогоріч звання «Почесний громадянин міста Чернівці» отримали двоє чернівчан. Це Василь Кифяк – доктор економічних наук, професор, заступник директора з науково-методичної роботи, міжнародних зв’язків та інноваційного розвитку Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету і Тамара Марусик – докторка історичних наук, професорка, проректорка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Медаллю «На славу Чернівців» Роман Клічук нагородив:

Марину Лібанову – директорку книгарні «Букініст»
Одарку Кучеряву – директорку товариства «Санта»
Галину Бойко – голову ГО «Чернівецьке обласне товариство політв'язнів та репресованих»
Євгенію Лопату – директорку фестивалю Meridian Czernowitz
Богдана Рідуша – професора ЧНУ
Жанну Одинську – літераторку, членкиню Національної спілки журналістів
Михайла Мільмана – громадського діяча
Євгенія Дзівідзінського – завідувача ФОК «Олімпія».

Альона ЧОРНА, для БукІнфо (с)
Світлини авторки


Коментарі:
Більше новин по темі: