Як депутати Чернівецької міськради голосували за заборону УПЦ МП користуватися землею: поіменний список

ЇХ ВСІХ ЗНАЛИ В ОБЛИЧЧЯ…

За рішення щодо заборони УПЦ МП користуватися земельними ділянками проголосувало 28 депутатів Чернівецької міської ради. Стільки ж голосів набрало рішення скасувати договір оренди щодо храму на Головній, 100, який є власністю громади. Проти не голосував ніхто. Але "чомусь" дуже багато відсутніх під час голосування серед запроданців на чолі із сами Василем Сафроновичем… І справді, що сталося? )

У пресслужбі міської ради на звернення Суспільного надали список поіменного голосування.

Проєкт рішення щодо позбавлення УПЦ МП права користуватися землею зареєстрував департамент урбаністики та архітектури міськради. На сесії 27 квітня це рішення підтримали 28 депутатів. Проти не голосував ніхто, йдеться у протоколі з результатами поіменного голосування. Також 15 депутатів не було на засіданні.

Результати поіменного голосування депутатів міськради за проєкт рішення щодо припинення права УПЦ МП користування землею громади. Джерело: Пресслужба ЧМР

Рішенням депутатів права користування землею позбавили 22 храми УПЦ МП у Чернівецькій громаді. Йдеться, зокрема, й про Кафедральний собор поблизу Соборної площі, Свято-Николаївський храм на вулиці Руській, церкву на проспекті Незалежності, чоловічий монастир "Гореча" та жіночий монастир на вулиці Буковинській.

Також 28 депутатів проголосували за позбавлення УПЦ МП приміщення церкви на території Центральної лікарні. З релігійною громадою розірвали договір оренди. Голосів проти цього рішення не було.

У канцелярії Чернівецько-Буковинської єпархії коментувати рішення депутатів відмовилися. Водночас на сторінці у Facebook раніше оприлюднили допис з проханням підписати петицію, в якій пропонується не розривати договори з УПЦ. Петиція набрала потрібну кількість голосів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації