Вночі та завтра вдень більша частина Чернівців буде без води

НІЧОГО ДИВНОГО... /

У Чернівцях цієї ночі та завтра вдень обмежать водопостачання. Під час заповнення магістрального трубопроводу водогону «Дністер-Чернівці» на ділянці від насосної станції «Шубранець» до резервуарів чистої води «Попова» в районі с. Біла на повітряній лінії сталась розгерметизація, що призвело до витоку води.

Про це повідомляє КП «Чернівціводоканал».

Водопостачання в м. Чернівці буде відсутнім: з 22:00 год. 3 лютого до 07:00 год. 4 лютого та з 10:00 год. до 18:00 год. 4 лютого.

Зокрема, води не буде у таких районах міста: - проспект Незалежності, - вул. Героїв Майдану, - вул. Південно-Кільцева, - вул. Руська, - вул. Комунальників, - вул. Авангардна, - вул. Головна, - вул. Воробкевича, - вул. Івасюка, - вул. Комарова, - бульвар Героїв Крут, - вул. Ентузіастів, - вул. Щербанюка, - вул. Достоєвського, - вул. Небесної Сотні, - вул. О. Кобилянської, - вул. Котляревського, - вул. Шевченка, - вул. Кармелюка, - Соборна площа, - вул. Штейнберга, - вул. Богомольця, - вул. Гакмана, - вул. Кафедральна, - вул. Кармелюка та прилеглі вулиці.

Водопостачання Садгірського району, Роші, Калічанки, Клокучки та вулиць: Січових Стрільців, Фастівської, Білоруської, Узбецької, та прилеглих буде здійснюватись без обмежень.


Коментарі:
Більше новин по темі: