Уряд Німеччини надасть Чернівцям грант у сумі 16.4 млн євро. Гроші спрямують на реконструкцію муніципального водного господарства

Уряд Німеччини надасть Чернівцям грант у сумі 16.4 млн євро. Гроші спрямуємо на реконструкцію муніципального водного господарства. Ці кошти спрямують на реконструкцію магістрального водопроводу, реконструкцію мереж, закупівлю та монтаж обладнання, реконструкція насосних станцій, реконструкція очисних споруд тощо.

“Дякуємо за таку підтримку, адже у наших воєнних реаліях – це особливо цінно. Вода в місті буде”, - написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Чернівців Роман Клічук.

“Сьогодні на сесії міської ради прийняли надзвичайно важливе рішення по схваленню проекту грантової та проектної угоди щодо отримання гранту від німецького банку KfW для чернівецького водоканалу в розмірі 16,4 млн євро. Це великий грант, який значно підвищить спроможність комунального підприємства", написав у Фейсбук директор департаменту соціально-економічного розвитку Чернівецької міської ради Сергій Бостан.

Він подякував німецьким партнерам KfW за послідовну підтримку і виділення гранту, депутатам міської ради за підтримку та колегам з відділу економічного розвитку громади та департаменту за роботу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації