Управлінські компанії шантажують міську раду і відмовляються прибирати сніг, - Роман Клічук

ТАКІ РЕАЛІЇ /

Міський голова Чернівців Роман Клічук у прямому ефірі на своїй сторінці у Фейсбук вибачився перед чернівчанами за те, що місто в час негоди не зовсім розчищене. «Хочу попросити вибачення у чернівчан за те, що місто в час негоди не зовсім розчищене. На жаль, місто дійсно не є готовим до снігопадів. Але що маємо, те маємо.

Я прошу вибачення за незручності, що не справляємося. Не почищені вулиці і тротуари, як би цього хотілося. Але виходимо з того, що є в наявності, - сказав Роман Клічук.

- Насправді до зимового сезону готуються цілий рік. Ми за місяць не могли зробити революцію у житлово-комунальному господарстві. Але зараз намагаємося зробити все можливе, щоб місто не було паралізоване, щоб працював транспорт. Зробимо все, що в наших силах». Міський голова зазначив, що за чистку доріг відповідає МіськШЕП. Наразі працівники цього комунального підприємства працюють у цілодобовому режимі.

«Запитань чи зауважень до працівників немає, бо вони працюють на виснаження і постійно. Техніка стара, вона виходить часто з ладу. Зараз уся техніка працює. Намагатимемося справитися зі снігопадом», - зазначив мер.

Водночас, Роман Клічук зазначив, що управлінські компанії шантажують міську раду і відмовляються прибирати сніг. Він зазначив, що незабаром проведуть новий конкурс, куди не допускатимуть недобросовісних виконавців своїх прямих обов’язків. Роман Клічук у прямому ефірі на ФБ-сторінці розповів чому у місті так погано прибрані тротуари і хто у цьому винен.

«Тротуари, прилоткову територію, міжбудинкові проїзди закріплені за управлінськими компаніями. Їх є 13, більшість з яких – приватні. Зауважень до них багато. Договори з ним укладені саме під ці компанії.

Вони себе поводять непорядно і не погоджуються з штрафом нашої інспекції з благоустрою. Ми намагаємось тиснути на них різними методами. А вони - шантажують нас і кажуть: ми не будемо чистити сніг взагалі», - заявив Роман Клічук.

Також міський голова сказав, що незабаром проведуть новий конкурс і знайдуть кращих виконавців своїх функціональних обов’язків. У кого репутація погана – до конкурсу не допускатимуть.

Фото Суспільне


Коментарі:
Більше новин по темі: