У серпні у Чернівцях відбудеться конкурсна частина міжнародного Одеського кінофестивалю - мер міста Клічук

У серпні в центрі Миколайчука відбудеться конкурсна частина міжнародного Одеського кінофестивалю!

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Чернівців Роман Клічук після того, як разом з головою обласної ради Олексієм Бойко зустрівся з директоркою фестивалю Анною Мачух, аби детально обговорити співпрацю щодо проведення масштабного культурного заходу такого рівня.

За словами Романа Клічука, у межах кінофестивалю плануються також воркшопи та індустріальні заходи.

“Продюсери та режисери приїдуть з різних країн світу, щоб допомогти нашому місту стати частиною всесвітнього кінематографа”, - написав Роман Клічук.

“Я сподіваюся, що кіноіндустрія в Чернівцях отримає новий поштовх завдяки цьому фестивалю”, додав він.

Деталі програми будуть оголошені згодом.


З 19 по 26 серпня у Чернівцях одночасно з Одесою пройде Одеський міжнародний кінофестиваль. У центрі Миколайчука відбудуться покази конкурсних програм фестивалю та індустріальні заходи. Однією з локацій буде кінотеатр "Чернівці".

Анна Мачух. Фото: Odesa International Film Festival

Про це на пресконференції повідомила директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух, пише Суспільне.

За її словами, Чернівці будуть основною локацією для міжнародної програми. До липня для глядачів відберуть українське та європейське кіно.

"Одеський кінофестиваль славиться своєю червоною доріжкою, її цього року не буде. Вона буде лише в тому випадку, якщо ми будемо проводити фестиваль після нашої перемоги, на що ми дуже сподіваємося", — каже Анна Мачух.

У центрі Миколайчука відбуватимуться церемонії відкриття та закриття, покази фільмів, зустрічі із зірковими гостями, а також події індустріальної програми — дискусії воркшопи, майстер-класи від гостей.

Ще однією локацією фестивалю буде кіноконцертна зала кінотеатру "Чернівці", каже директорка центру Миколайчука Тетяна Д'яченко. Деякі заходи відбуватимуться в Чернівецькому національному університеті.

Події кінофестивалю не будуть безкоштовними, частину зібраних грошей спрямують на потреби ЗСУ.

Торік Анна Мачух відвідала фестиваль "Миколайчук OPEN" у Чернівцях. Також місто є одним з найбезпечніших у країні. Це вплинуло на вибір міста проведення кінофестивалю, каже Анна Мачух.

Що відомо

  • Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, головний фестиваль національного кіно. Саме на ОМКФ проходять прем’єри найбільш очікуваних національних фільмів, а також дебютують молоді таланти.
  • Торік Одеський кінофестиваль відбувався за кордоном.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації