У Ратуші знову заблокували роботу сесії: запроданці виривають шнури з комп’ютерів та відбирають картки

Як справжні "гопники"

Депутати трьох фракцій Чернівецької міськради – "Народний контроль", "Рідне місто" та "Команда Михайлішина" – заблокували роботу сесії, яка мала розпочатися сьогодні вранці.

Як повідомляє molbuk.ua, обранці цих трьох політсил сьогодні вранці заблокували трибуну в сесійній залі, а в в деяких депутатів намагалися забрати картки, які дають їм можливість голосувати.

Через це виникла суперечка між депутатами з фракції "Рідне місто" Анатолієм Чесановим та фракції "Європейська солідарність" Василем Максимюком. Також про викрадення картки заявила депутатка "Єдиної альтернативи" Валентина Радчук.

Депутати запевняють, що не дозволять розпочати сесію, доки до зали засідань не дозволять зайти двірникам фірми "Порядок в домі" та медпрацівникам поліклініки "Гравітон".

Окрім того, депутат "Рідного міста" Валерій Чинуш підійшов до комп’ютерів технічного відділу у сесійній залі міськради та повиривав шнури із моніторів. Пізніше обранці "Єдиної альтернативи" повернули шнури на місце, однак депутатка "Команди Михайлішина" Аліна Олевич знову вирвала їх з комп’ютерів.


Коментарі:
Більше новин по темі: