У Ратуші вистачило розуміння, що Чернівцям не гоже втрачати військово-спортивний ліцей

У Чернівцях не закриють військово-спортивний ліцей. Більше того, виконком Чернівецької міської ради сьогодні доручив управлінню освіти міста розробити програму розвитку ліцею на 5 років. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив член міськвиконкому Сергій Андрущак.

“Підтримали доручення управлінню освіти розробити програму розвитку військово-спортивного ліцею на 5 років , бо втрачати заклад, який працює на зміцнення обороноздатності нашої країни, є дієвою базою військово-патріотичного виховання нашої молоді, готує майбутніх захисників, рятувальників, правоохоронців, неприпустимо. Не все можна вимірювати грошима", - написав Сергій Андрущак.

Він перконаний, що “добре підготовлений захисник на війні, в якій зараз Україна протистоїть агресору, має більше шансів вижити та здобути перемогу. Наша громада має вкладати кошти в підготовку таких захисників і це наш обов’язок”.

Нагадаємо, нещодавно свободівці Чернівців у своєму зверненні просили міського голову Чернівців Романа Клічука не закривати і повністю відновити роботу міського військово-спортивного ліцею.


Коментарі:
Більше новин по темі: