У Ратуші відбулась сесія міської Ради

РАТУША / 

У Ратуші сьогодні продовжується пленарне засідання сесії міської ради VIII скликання. Минулого тижня депутати розглянули лише кілька питань порядку денного, із запланованих понад 50-ти, через деструктивну роботу депутатів-запроданців.

У цей же час під стінами Ратуші  пікетують понад 100 підприємців Калинівського ринку, які вимагають у міської влади дати можливість працювати в умовах "червоної" зони карантину.

До них виходив мер міста Роман Клічук, який пообіцяв звернутися із відповідним клопотанням до прем"єра Дениса Шмигаля.

Підприємцям Калинівського ринку дали доступ до торговельних місць

Відповідне рішення сьогодні, 30 березня, прийняли депутати Чернівецької міської ради. Окрім того, підприємців звільнили від сплати за камери схову. У Чернівцях через пікет підприємців Калинівського ринку біля Ратуші із значним запізненням розпочалася сесія міської ради, пише ІА АСС. Це - продовження пленарного засідання 4 сесії Чернівецької міської ради VIII скликання.

Сесія розпочалася із звернення представників Калинівського ринку до депутатів. «Перше, на чому ми наполягаємо: щоби ви проголосували за те, аби звільнити нас від сплати за камери схову. Друге – підприємці одноголосно проголосували за те, щоб відкрили всі входи на ринок і дали доступ до торгових місць з 5 ранку до 22-ї вечора», - зазначила представниця ініціативної групи. Підприємці зазначили, що кожен має заплатити по 3 тисячі гривень за користування камерами схову. При цьому доступу до своїх торгових місць вони не мають.

Після обговорення депутати прийняли рішення звільнити підприємців від сплати за камери схову. Підприємців продуктових рядів, які працюють у звичному режимі, це не стосується. За таке рішення проголосували 24 депутати.

Також підприємці автомобільного сектору звернулися з проханням звільнити їх від сплати за торгові місця, оскільки вивезти авто з ринку вони не можуть і продавати їх також. За рішення звільнити від сплати за торгове місце підприємців цього сектору проголосували 22 депутати. За вільний доступ до торговельних місць підприємцями з 5 ранку до 22 години вечора проголосували 28 депутатів.

В цілому за зміни до проєкту рішення №16, який було прийнято на минулій сесії, проголосував 31 депутат.

 

Дивіться сесію міської ради наживо тут (трансляція телеканалу ТВА):

 

 


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації