У Ратуші пояснили, чому демонтували хрест із Центральної площі Чернівців

Хрест із Центральної площі перед ратушею демонтували через те, що він отримав пошкодження внаслідок буревію і міг впасти на людей.

Про це повідомили у пресслужбі міськради, пише molbuk.ua

"Внаслідок буревію було багато пошкоджених дерев, обривів проводів і т.д. Під час обстеження об'єктів по місту та усунення наслідків негоди виявили, що хрест отримав конструктивні пошкодження внаслідок стихійного лиха. Для того, щоб убезпечити містян та гостей міста від потенційної загрози падіння цієї тимчасової споруди на Центральній площі, ухвалили рішення про демонтаж", - зазначили у мерії.

Також додали, що наразі немає жодних дій щодо повернення хреста, встановлення іншої конструкції чи тимчасової споруди.

"Нагадуємо, що дозвільної документації на встановлення цієї конструкції на площі не було", - наголосили у міській раді.

Як пише МБ, хрест демонтували кілька днів тому. Зокрема, вранці 30 березня чернівчани виявили, що його вже немає.

Хрест був встановлений з ініціативи української греко-католицької церкви. Кілька разів чернівчани реєстрували петиції щодо демонтажу хреста, пише видання.

Пропонували встановлення замість нього скульптурної композиції "Хрест Пієта" на честь героїв Небесної Сотні. Він мав стати відродженим символом повернення на своє місце колись першого в Чернівцях пам’ятника "Хрест Пієта" (1827 року), який сприймався городянами як символ любові, благополуччя і толерантності всіх мешканців міста.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації