У місті стане більше успішних жінок-підпримиць. Як Ukrainian Women Entrepreneurs Hub розпочинає свою роботу у Чернівцях

Сьогодні у Резиденції молоді відбулося відкриття Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (U&WE Hub). Це простір для розвитку підприємницького потенціалу чернівчанок та внутрішньо переміщених жінок, що наразі проживають в місті Чернівці, де на них чекають безоплатна навчальна програма офлайн, менторство, підтримка психолога та дитяча кімната, де можливо залишити своїх дітей на час навчання.

Керівник департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Сергій Бостан розповів, що U&WE Hub надасть можливість об’єднати жінок-підприємиць та допоможе розвинути власну справу, або реалізувати омріяну справу. – Ми працюємо над створенням активного громадянського суспільства, де багато людей займається бізнесом. Бачимо як у нашому регіоні з’явилось багато релокованих підприємств, а ще є ті, хто бажає почати свою власну справу. Тож такий проєкт є вкрай важливим для Чернівців. Я переконаний, що це буде успішний кейс. Вдячний організаторам, блогерам, які дали можливість нам запустити цей проєкт та стати переможцями. Адже не так багато міст отримали таку можливість, – каже посадовець.

За словами організаторів, протягом наступних шести місяців жінки та дівчата віком від 18 років матимуть можливість безоплатно відвідати різні активності в U&WE Hub.

Фото: Чернівецька міська рада

Зокрема жінки матимуть можливість пройти навчальну програму, яка складатиметься з трьох сесій. Реєстрація на першу сесію вже розпочалась.

Охочі можуть зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/nEyauQwguinLuFq66.

Також відбуватимуться щотижневі події та воркшопи: U&WE Hub організовує зустрічі та воркшопи з місцевими компаніями, експертами та успішними підприємницями. Важливою складовою U&WE Hub є психосоціальна підтримка: у хабі працюють психологи та тренери, які допомагають жінкам підтримувати емоційний стан. А щоб жінки могли розвиватися як підприємниці, не відмовляючись від своїх материнських обов'язків, створено окрему дитячу кімнату з нянею на території U&WE Hub.

Колись відомий вчений сказав: "Дайте мені точку опори і я переверну світ". Мені дуже хочеться, щоб для жінок-підприємиць "Резиденція молоді" стала саме точкою опори, після чого будуть створені гарні кейси, які будуть успішними і в Чернівцях і за їх межами, – зауважила директорка молодіжного центру Чернівців "Резиденція молоді" Світлана Олексійчук.

директорка молодіжного центру Чернівців "Резиденція молоді" Світлана Олексійчук

Локальна координаторка проєкту Анастасія Павлюк у коментарі БукІнфо розповіла, що головна ціль U&WE Hub – це те, щоб жінки ставали економічно незалежними, фінансово грамотними й вчилися бути самостійними. – Не зважаючи на те, що жінками виборено багато прав, зараз є чимало жінок які насправді не знають про свої таланти та не вірять в себе. Головна ідея нашого хабу полягає в тому, щоб відшукати ті таланти, навички, знайти можливості і довести, що кожна жінка талановита й може реалізуватись та заробляти гроші. Попередньо ми працюватимемо до кінця 2023 року, а потім можемо продовжити. Заплановано три сесії. Перша з них стартує за тиждень – 18 липня.

Локальна координаторка проєкту Анастасія Павлюк

Фотографиня Міла Софович буде брати участь у проєкті та навчатиметься підприємницькій справі. У коментарі БукІнфо дівчина розповіла, що нещодавно відкрила власну фотостудію. – Оскільки я й надалі планую займатися підприємництвом, мені дуже потрібні навики у веденні бізнесу.

Фотографиня Міла Софович

Коли я відкрила свою фотостудію зіштовхнулася з багатьма питаннями, які самій часом нелегко вирішити. Тож, вважаю, що у U&WE Hub у мене буде можливість розвинути свої навички, навчитися у людей, які масштабують свій бізнес та успішно себе реалізовують, – каже Міла Софович.

Альона ЧОРНА, спеціально для БукІнфо (с)
Фото авторки

Довідково

UWE Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs) – це спільнота свідомих підприємиць, які зацікавлені у розвитку власної справи і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Команда волонтерів допомагає жінкам із малих міст та селищ створити цінний та інклюзивний бізнес, створює глобальну мережу для українських підприємиць; створює комплексну екосистему – через навчання, спілкування, менторство, доступ до фінансів і глобальних ринків, підтримку і посилення одна одної.

Разом з Чернівцями U&WE Hub розпочинає свою роботу ще у 3-х містах України: Броварах, Івано-Франківську та Гощі. Реалізація U&WE Hub здійснюється Центром “Розвиток КСВ”, за фінансової підтримки Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва у хабі – Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації