У місті-побратимі Дюссельдорфі офіційно з’явилась вулиця Чернівецька. Це надихнуло Клічука на гарну ідею

Czernowitzstraße / вулиця Чернівецька офіційно з’явилась в місті Stadt Düsseldorf . Це чергове підтвердження тісних зв’язків між нашими містами-побратимами.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук.

Він процитував слова Генерального консула України в Німеччині Ірину Шум, яка сказала, що “названня вулиці в Дюссельдорфі на честь міста-побратима Чернівців є прекрасним жестом і сильним знаком солідарності. У час російської агресії проти України цей символічний акт підкреслює непохитну підтримку та зв’язок між двома містами, які були особливо помітні за останні кілька місяців.”

"Це цінно, коли відчуваєш як за півтори роки побратимства закріплюється не тільки дружба, а й плідно розвиваються партнерські відносини між містами. Важливо, що зв’язки зміцнюються не тільки на словах, а й мають практичний обмін досвідом, постійну підтримку та допомогу в час великої війни, - зазначив мер Чернівців.

Він додав, що має намір внести на розгляд громадськості та депутатів пропозицію про перейменування вулиць Чернівців на честь міст, які найбільше нас підтримують.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації