У мерії Чернівців розповіли, як виявили розкрадання бюджетних коштів посадовцем - перевірку ініціювала міськрада після реорганізації департаменту інфраструктури та благоустрою

У мерії Чернівців прокоментували справу щодо вручення підозри посадовцю міськради у Чернівцях та ФОПу про привласнення понад 600 тисяч гривень бюджетних коштів, виділених на ремонт вуличного освітлення, йдеться про працівника департаменту житлово-комунального господарства ЧМР.

Відеозвернення з коментарем оприлюднили у пресслужбі міськради, пише molbuk.ua

Розслідування здійснювалося на підставі матеріалів перевірки держаудитслужбою діяльності колишнього департаменту житлово-комунального господарства. Дану перевірку ініціювала Чернівецька міськрада після реорганізації структури та створення департаменту інфраструктури та благоустрою. Ми не можемо коментувати хід процесуальних дій та процес розслідування, це компетенція відповідних правоохоронних органів. Підрозділи міськради всіляко сприяють правоохоронцям та очікують справделивого, чесного та прозорого розслідування та судового розгляду.

Питання про відсторонення від посадових обов"язків працівника, якому оголосили підозру, буде вирішене після отримання ухвали слідчого судді. Наскільки нам відомо, наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжних заходів", - зазначили у пресслужбі мерії.

Раніше пресслужба прокуратури поінформувала, що у Чернівцях посадовцю міськради та ФОПу повідомили про підозру привласнення понад 600 тис. грн бюджетних коштів, виділених на ремонт вуличного освітлення на Буковині.

Очільник "Міськсвітла" Андрій Шалєєв запевнив, що він та підприємство до цієї справи не мають жодного стосунку.

Очільник МКП "Міськсвітло" Андрію Шалєєв. Фото МБ

Очільникові МКП "Міськсвітло" Андрію Шалєєву нічого невідомо про деталі справи щодо вручення підозри про привласнення понад 600 тисяч гривень бюджетних коштів, виділених на ремонт вуличного освітлення.

Про це Шалєєв повідомив у коментарі molbuk.ua

"Не в курсі, ми не знаємо взагалі, що це таке. "Міськсвітло" до цього взагалі жодного стосунку не має. Я не посадовець міськради. Я - найнятий менеджер за контрактом із міським головою. І мені дуже образливо, що всі сьогодні телефонують і ставлять питання мені щодо цієї справи... І хоча ми про це взагалі нічого не знаємо і відношення до цього взагалі жодного не маємо, проте інформація від прокуратури подана так, що всі негативні асоціації спрямовані на наше підприємство", - сказав Андрій Шалєєв.

Водночас він зауважив, що йдеться про капітальний ремонт вуличного освітлення, а отже, "Міськсвітло" апріорі не може мати до цього стосунку.

"Ви ж почитайте уважно - йдеться про капітальний ремонт. Цим займається тільки відповідний департамент, який раніше називався по-іншому. Взагалі я й не знаю достеменно, про який період у справі йдеться. Словом, вийшло таке, що зловили когось, не знаємо як і не знаємо за що", - додав Шалєєв.

Тим часом у відділі комунікації поліції Чернівецької області додали деякі подробиці, зокрема, щодо віку підозрюваного та періоду, коли відбулося правопорушення:

"Правоохоронці встановили, що у січні-лютому минулого року 54-річний посадовець вступив у змову із приватним підприємцем для незаконного збагачення грошима. Між міською радою VII скликання та 41-річною фізичною особою було укладено угоду про виконання ремонту системи вуличного освітлення Чернівців. При оформленні договору його сторони внесли в акти виконаних робіт неправдиві відомості про залучення для підготовчих робіт додаткової техніки. Таким чином, внаслідок протиправних дій з державного бюджету було витрачено 665 тисяч гривень", - повідомили у поліції.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації