У мерії Чернівців повідомили скільки містян користується комунальним транспортом

Завдяки електронному квитку в міській раді Чернівців підрахували, скільки пасажирів користується комунальним транспортом.

Завдяки електронному квитку можемо детально дослідити пасажиропотік, оптимізувати рух тролейбусів та автобусів на популярних маршрутах, відкорегувати наявність транспорту в “години пік”. …і ніяких “талончиків”, якими засмічували транспортні засоби, зупинки, сумки і гаманці.

Про це повідомив заступник міського голови Чернівців Ігор Крохмаль на своїй сторінці у Фейсбук.

Пряма мова:

Чи потрібен сучасний комунальний транспорт чернівчанам? Безперечно, так, і цифри це доводять. Завдяки впровадженню електронного квитка тепер точно можемо порахувати і познайомитись з нашими пасажирами.

Отже, станом на 1 листопада видано 39 331 пільгову персоніфіковану транспортну картку. Наші пільговики тепер вільно заходять в комунальний автобус, не питаючи, чи зайняте оте нещасне єдине пільгове місце. Місця є для всіх, і електронний облік дозволяє ними користуватись стільки, скільки потрібно і тим, кому потрібно.

Ще одна численна категорія користувачів міським комунальним транспортом - учні чернівецьких навчальних закладів. З наявних 30 737 шкільних карт 30 694 знаходяться у юних чернівчан, вони активно ними користуються.

Денним квитком скористались 1538 осіб. Ніби й не багато, але це півтори тисячі гостей нашого міста, які зекономили на таксі і скористались громадським транспортом.

Ну і дві останні категорії - студенти і наші пересічні чернівчани. Тут карток реалізовано небагато - 700 студентських та 23 939 звичайних. Але це та категорія пасажирів, яка володіє сучасними технологіями, тож багато користувачів оплачують проїзд через мобільні додатки EasyPay або ПриватБанк, - написав Ігор Крохмаль.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації