У Чернівецькому Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) відтепер можна подати заявку онлайн

У Чернівецькому Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) відтепер можна подати заявку онлайн

Як повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради, наразі довідки надаються виключно чернівчанам, місце реєстрації яких відносилось до територій обслуговування КЖРЕП №4, 5, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 17 та ОСББ згідно даного переліку.

Враховуючи пропозиції містян, з’явилась можливість замовити on-line «Довідку про склад сім’ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб» та «Довідку про реєстрацію місця проживання (Додаток 13)», йдеться у повідомленні.

Для подачі заявки необхідно зайти на сайт ЦНАП Чернівецької міської ради та заповнити електронну форму. А вже після отримання sms-повідомлення - звернутися в ЦНАП за адресою Героїв Майдану,7 для отримання довідки.

Незабаром планується розширити кількість послуг, які надаватимуть онлайн у ЦНАПі. Зокрема, з часом можна буде отримати свідоцтво про народження, одруження та смерть.

Першим кроком, ми запроваджуємо можливість подачі заявки on-line. Що дозволить зменшити кількість походів до установи і таким чином зменшити черги. Другим кроком ми надали доступ працівникам департаменту соціальної політики доступ до бази, для отримання інформації про склад сім’ї, що дозволило не «ганяти» людей за довідками. Плануємо цю практику продовжувати і дати можливість установам, які найчастіше затребують даний вид документів. Також ми ведемо перемовини з усіма структурами, які затребують «довідку про склад сім’ї», щоб ми могли видавати їх з infobox. Крім того, ми готуємо розширити кількість послуг. Для цього ми плануємо утворити Департамент надання адміністративних послуг і давати можливість отримувати свідоцтво про народження, одруження та смерть”, - написав на своїй сторінці у Фейсбук секретар виконкому Чернівецької міськради Олександр Добржанський.

Очікується, що нововведення дозволять зменшити черги та кількість походів до центру.


Коментарі:
Більше новин по темі: