У Чернівцях запрацювала нова сучасна амбулаторія

Нова амбулаторія запрацювала у Чернівцях. Її вдалося відкрити завдяки спільним зусиллям Чернівецької міської та обласної рад.

Відкрили сучасну амбулаторію КНП “Міська поліклініка №1" за адресою провулок Текстильників,1 міський голова Чернівців Роман Клічук спільно з головою обласної ради Олексієм Бойко. До сьогодні найближча поліклініка була аж на вул. Шкільній.

За словами мера міста, в амбулаторії розташований денний стаціонар та маніпуляційний кабінет. Оснащення за вимогами НСЗУ. Тут працюють досвідчені фахівці, присутня сучасна діагностика, та надається весь спектр медичних послуг.

Гарним знаком була присутність на відкритті амбулаторії пацієнтки поліклініки Марії Семенівни, якій позавчора виповнилось 100 років. Сьогодні вона завітала на прийом до свого терапевта.

"Розвиваємо первинну медичну допомогу, робимо її доступною в кожному мікрорайоні міста", написав Роман Клічук.

Скріншот: Google Maps

В свою чергу, Олексій Бойко зазначив, що заклад запрацював у приміщенні, яке перебуває у комунальній власності обласної ради.

За його словами, депутати ухвалили рішення передати це майно міській раді, згідно з усіма вимогами чинного законодавства. Тепер мешканці мікрорайону матимуть змогу отримувати первинну медичну допомогу недалеко від дому. Тут у дві зміни працюватимуть п’ять сімейних лікарів, маніпуляційний кабінет і денний стаціонар.

“Переконаний, що комунальне майно повинно використовуватися для потреб людей. Чернівецька обласна рада VIII скликання не продаватиме жодні приміщення на аукціонах під час каденції. Вона буде або покращувати їх, або ж передаватиме майно в оренду державним чи приватним установам задля поліпшення якості життя буковинців. Дякую Романові Клічуку за якісні зміни”, - зазначив голова обласної ради.

Фото: Фесбук Романа Клічука та Олексія Бойка


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації