У Чернівцях за рік повністю оновили систему контролю за освітленням

За рік роботи вдалося оновити автопарк, опори, ліхтарі, виконати комерційні замовлення і отримати чистого прибутку на понад 2 мільйони гривень. КП «Міськсвітло» у Чернівцях надає послуги у сфері благоустрою та зовнішнього освітлення, повідомляє МА АСС.

Як змінились умови праці та яких результатів досягли на підприємстві за рік – про це розповів його керівник Андрій Шалєєв. Щоб робота стала престижною та комфортною, для персоналу закупили нові інструменти, автомобілі, форму, відремонтували приміщення, встановили відеоспостереження.

«Для професійного росту ми започаткували «Школу освітлення». Це до нас приїжджають спеціалісти з провідних фірм і навчають наших людей. Після тренінгів працівник отримує сертифікат і допуск до ремонту окремого обладнання», - каже директор Андрій Шалєєв.

За рік вдалося повністю оновити систему керування, що дозволяє дистанційно бачити та керувати мережами і освітленням. Замінили 1334 ліхтарі (проти 604 у 2022 році), встановили нові ліхтарі - 205 (проти 35 у 2022 році), встановили 76 опор (проти 18 минулоріч). Почався процес повернення системи освітлення у школах та лікарнях під керування «Міськсвітла».

Завдяки новим алгоритмам технічного управління у Чернівцях синхронно вмикаються ліхтарі по всьому місту, раніше запуск відбувався хаотично.

У цьому році підприємство виконало комерційних замовлень на 5 мільйонів 100 тисяч гривень. У 2022 році сума була утричі меншою. Чистий прибуток у цьому році склав 2 мільйони 340 тисяч гривень (у 2022 – 1 мільйон 162 тисячі гривень).

«У нас грандіозні плани на наступний рік. Один іноземний виробник пропонує нам грант на публічну електрозаправку у центрі міста, яка буде безкоштовною. Це компанія Hidden Energy, колись вона нам вперше подарувала систему керування кожним світильником на Небесної Сотні. У планах закупити кран-маніпулятор, автовишку на 32 метри», - підсумував Андрій Шалєєв.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації