У Чернівцях відновили простір для переміщених людей похилого віку та приймаючих громад

У Чернівцях відновили простір, що надає можливість здобути нові навички та організовує дозвілля для внутрішньо переміщених людей похилого віку та їхніх приймаючих громад

Відкрили оновлене та розширене приміщення денного перебування для осіб похилого віку за адресою вул. Садовського, 8.

Кінозал, комп’ютерний клас та кабінет психологічної підтримки - все це стало можливим завдяки підтримці департаменту соціальної політики ЧМР, УВКБ ООН (UNHCR Ukraine), та БО «Благодійний фонд «Рокада», БК 'Чернівціжитлобуд'.

УВКБ ООН та партнер НУО «Рокада» підтримали новий громадський центр, щоб розширити заходи для людей похилого віку, зміцнюючи їхню самостійність та залучення.

Розширення простору на базі Чернівецького комунального центру соціального обслуговування "Турбота" – це ініціатива ВПО, а саме студентів Університету третього віку.

У Чернівцях УВКБ ООН та партнер НУО «Рокада» допомогли покращити умови в центрі, відкритому в Університеті третього віку, який надає навчальні програми для понад 700 студентів віком понад 60 років, включно з понад 270 особами, які зазнали переміщення внаслідок війни.

Ініціатива була реалізована в партнерстві з Чернівецькою міською радою, яка профінансувала ремонт простору та забезпечення доступності для людей з інвалідністю, а УВКБ ООН та Рокада надали ноутбуки, меблі, обігрівачі, кухонну техніку та швейні машини.

Тепер центр зможе проводити більше занять та майстер-класів для людей похилого віку, включно з особами з інвалідністю, оскільки шість кімнат були обладнані для студентів, де вони можуть вивчати нові мови, здобувати нові навички, психосоціальну підтримку та зміцнити відчуття приналежності до своєї громади.

З початком третього року повномасштабної війни в Україні Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) залишається відданим підтримці залучення внутрішньо переміщених осіб, адже вони стикаються з тривалим переміщенням.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації