У Чернівцях відбувся перший туристичний форум “Chernivtsi Tourism Forum 2023”

26 травня у Чернівцях відбувся перший туристичний форум “Chernivtsi Tourism Forum 2023”, метою якого стало створення майданчику для обміну кращими практиками, ініціативами та ідеями щодо розвитку туристичної галузі у воєнний та післявоєнний періоди в обласному центрі Буковини.

У форумі взяли участь керівники міста і області, представники туристичної галузі, рестораторів, готельєрів, гідів, науковців, інфлюенсерів, експертів та громадських діячів, які зацікавленні в розвитку сфери гостинності.

За участі експертів, лідерів та стейкхолдерів сфери гостинності провели дві панельні дискусії: «Туризм в умовах війни та «драйвери» перезапуску індустрії гостинності після перемоги» та «Мандрівка зі смаком. Розвиток гастротуризму як інструмент промоції туристичної дестинації».

«Для нас важливо, щоб туристична галузь Буковини продовжувала розвивалась, а люди отримували якісні послуги фізичного відпочинку, емоційного відновлення, оздоровлення та реабілітації. Також хочу подякувати всім, хто всупереч сьогоднішнім викликам продовжує працювати у сфері гостинності. Ви сплачуєте податки, інвестуєте, даєте робочі місця та підтримуєте ЗСУ», - зазначив виступаючи перед присутніми начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації