У Чернівцях в районі будинку культури «Роша» капітально замінили 200 метрів водопровідної мережі та зробили ремонт дороги

У Чернівцях в районі будинку культури «Роша» (перехрестя вулиць Дзержика-Горіхівської) замінили приблизно 200 метрів водопровідної мережі. Роботи були надзвичайно складними, адже там прокладена велика кількість комунікацій. Місцями працювали вручну, метр за метром.

Про це на виїздному брифінгу повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук. Трансляцію здійснювала Чернівецька міська рада.

Тепер же розпочали відновлення дорожнього покриття, принагідно облаштують тротуари. Більшість робіт проводять у нічний час.

За словами мера міста, рішення про ремонт було прийнято владою ще минулого року, оскільки в цих місцях відбувалися часті прориви водомережі і мікрорайон Роша часто залишався без води. Так само було прийнято рішення після цього ремонту повністю оновити дорожнє покриття та тротуари, оскільки вони було повністю розбитими та перебували у незадовільному стані.

“Відбулися тендерні роботи на суму 13 млн. 300 тисяч гривень, в процесі робіт вартість знизилася майже на 4 млн. гривень. Ми зекономили ці гроші. Як обіцяє мені підрядник, до цієї суботи-неділі (30 вересня -1 жовтня) роботи мають бути повністю завершені”, - додав мер міста. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації