У Чернівцях урочисто відкрили головну ялинку Буковини

Сьогодні, на Соборній площі, урочисто засвітили вогні новорічної ялинки. На свято завітали чимало чернівчан та гостей міста. Артисти презентували із головної сцени та льодового майданчика – мюзикл та яскраві пісенні та хореографічні номери.

Чернівецький міський голова Роман Клічук у своєму вітальному слові побажав всім успіху, щасливих свят та міцного здоров’я: «Щиро зичу, аби всі ваші негаразди залишилися у старому році. А в новий рік ви всі прийшли у оптимістичному настрої . І найголовніше – мирного неба над головою. Я дуже хочу, щоб наша головна ялинка впродовж святкувань була пульсуючим серцем міста, місцем єднання нас, містян, і нашого тепла. З прийдешніми святами, чернівчани! Будьте здоровими, щасливими і мрійливими! І нехай усі ваші мрії збудуться!».

Очільниця міського управління культури Юлія Сафтенко зауважила, що всіх присутніх об’єднує велика любов до Чернівців: «Давайте бути добрішими, давайте разом радіти як маленьким так і великим перемогам наших Чернівців. Давайте підставляти плече, якщо це комусь потрібною. Я впевнена, ми станемо успішною громадою, якщо будемо розвивати культурно-духовний світ кожного з нас».

Під відкриття ялинки чернівецькі пластуни передали Вифлеємський вогонь миру та побажали всім присутнім гарних, затишних свят. Вважається, що Вифлеємський вогонь є символом надії та віри. За багатолітньою передріздвяною традицією пластуни привозять святий вогонь в Україну. Ідея полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Загалом організатори поділили Соборну площу на три окремі локації: ярмаркову, довкола ялинки, з ковзанкою, фудкорт і третя – сімейна, дитячі локації, атракціони, розваги.

Нагадаємо, цьогоріч головна новорічна ялинка Чернівців штучна. Придбали 18-метрове дерево за 799 тисяч гривень. Декорували дерево 3-D гірляндами, яку місто купило у 2018 році. Щодо іграшок то деякі з них довелося реставрувати, а деякі купити нові. Зокрема закупили нові великі зірки.

Святкові ялинки очікують гостей також у Центральному парку, в парку «Жовтневий» та у Садгорі.

Альона ЧОРНА, для БукІнфо (с)
Фото авторки


Коментарі:
Більше новин по темі: