Спека, ніби в липні: у Чернівцях 1 квітня був побитий абсолютний температурний рекорд

У Чернівцях зафіксували чергові температурні рекорди та перевищення абсолютного місячного максимуму. Разом із тим, три темпераутрних рекорди зафіксували в Києві.

Про це повідомляють Чернівецький гідрометеоцентр та Український гідрометеоролоічний центр.

- 30-31 березня максимальні температури повітря перевищували максимуми для цих днів, - повідомляють у Чернівецькому гідрометеоцентрі. - 30 березня в Чернівцях фіксували 25 градусів тепла, а 31 березня - 27 градусів вище нуля.

"31 березня у Чернівцях максимальні температури повітря перевищили абсолютні максимуми березня за увесь період спостережень, які спостерігалися в 1953 році і становили 24,6 градусів тепла", - додають синоптики.

Разом із тим, 1 квітня мінімальна температура повітря у столиці виявилась найтеплішою для цього дня, адже температура не опустилася нижче 10 градусів тепла. Попереднє рекордне значення 2017 року перевищено на 0,4 градуси за Цельсієм.

Максимальна температура повітря досягла 24 градусів, що на 4,3 вище попереднього рекордного показника 2016 року.

Середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цього дня і склала 17 градусів тепла, що перевищило попередній рекордний показник 2021 року на 3,2 градуси, а кліматичну норму – на 10,4 градусів за Цельсієм.

За багаторічними показниками така температура повітря відповідає кінцю травня.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації