У Чернівцях створять нову комунальну установу: навіщо та чим буде займатися

У Чернівцях створять комунальну установу "Агенція розвитку Чернівців". За це на сесії проголосували 25 депутатів. Агенція потрібна, щоб брати участь у міжнародних проєктах та спрямовувати гроші на заходи, які не може втілювати міський департамент розвитку.

Про це повідомляє Суспільне.

В Агенції регіонального розвитку зможуть залучати інвестиції, співпрацювати з міжнародними організаціями та допомагати міським комунальним підприємствам розробляти проєкти, щоб залучати гроші для розвитку, розповів у коментарі Суспільному повідомив директор міського департаменту соціально-економічного розвитку Сергій Бостан.

"В Україні з'являється багато можливостей залучення європейських та донорських грошей й інвестицій, втілення проєктів з розвитку. На все це маємо бути націлені, бо з міського бюджету не вистачить грошей на всі проблеми, які є у місті. Треба шукати інвестиції", – каже Бостан.

За його словами, "Агенція розвитку" не дублюватиме повноваження міського департаменту соціально-економічного розвитку, бо комунальна установа матиме більше самостійності в управлінні проєктами. Бостан каже, такі агенції є в багатьох інших містах.

"Це абсолютно різні напрямки роботи. Комунальне підприємство має більше самостійних й незалежних важелів управління, ніж структурний підрозділ. Наприклад, може брати участь проєктах, на які не може подаватися структурний підрозділ міськради. Також департамент повністю підв'язаний під вертикаль міськради, зокрема маємо обмеження у роботі з державним казначейством", – розповідає Бостан.

Проєкт рішення щодо створення Агенції розвитку міста внесли до порядку денного липневої сесії міської ради. Якщо депутати ухвалять рішення, тоді зможуть визначити штат комунальної установи.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації