У Чернівцях провели новий тендер на капремонт вулиці Заньковецької. Як вона виглядатиме

Міська рада Чернівців провела новий тендер на ремонт вулиці Заньковецької. Переможцем став єдиний учасник тендеру, який відремонтує вулицю за майже 48 мільйонів гривень.

Про це пише С4 з посиланням на Prozzoro.

Відтак, підрядник має провести капітальний ремонт вулиці М. Заньковецької з перехрестям вулиці 28-го червня, а також облаштувати пішохідну зону.

Тендер оголосили ще 17 листопада. Очікувана вартість складала понад 48 мільйонів гривень. Торги виграло тернопільське підприємство ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР», яке запропонувало відремонтувати вулицю за майже 48 тисяч гривень.

На вулиці, зокрема, мають демонтувати старий шар асфальту та постелити новий. Тротуари планують влаштувати з гранітних плит та натурального каменю.

Проєкт реконструкції вулиці Заньковецької. Чернівецька міська рада

Також на вулиці мають з’явитися лавиці, паркові смітники, велосипедні парковки. На вулиці планують посадити рослини: калину «Бульдонеж», барбариси, багаторічні кущики, молонію блакитну тощо.

Роботи мають виконати до 1 вересня 2024.

Нагадаємо, раніше мав відбутися ще один тендер на капітальний ремонт вулиці Заньковецької, проте його не провели, оскільки не було зацікавлених сторін.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації