У Чернівцях під час інвентаризації виявили понад тисячу необлікованих земельних ділянок - Клічук
У двох мікрорайонах Чернівців під час інвентаризації виявили понад тисячу необлікованих земельних ділянок. Через це до міського бюджету не надходили гроші з їхньої оренди та земельного податку. Про це на пресконференції 1 грудня розповів міський голова Роман Клічук, пише Суспільне Чернівці.
За словами мера міста, під час інвентаризації перевіряли земельні ділянки у Першотравневому районі та частині мікрорайону "Садгора".
"Виявили, що орієнтовно 1018 земельних ділянок є вільними, а є ділянки, які перебувають під нерухомістю – 1142 гектари, які були практично не обліковані. За ці землі не сплачували ні оренду, ні земельний податок. Сподіваюся, що наступного року після інвентаризації зможемо отримати на десятки мільйонів більше", – каже Клічук.
Інвентаризацію розпочали торік. На це виділили 7 мільйонів гривень з міського бюджету, розповів директор міського Департаменту урбаністики Андрій Тимофійчук.
32% інвентаризованих земельних ділянок планують сформувати під житлову забудову. 31% - під рекреацію.Ще 19% під громадську забудову та комерцію; 4% на промисловість; 14% – інші землі.
"Багато ділянок формуємо під сквери та зелені зони. Сотня ділянок буде під нерухоме майно. Також дитячі майданчики, які потрапили під інвентаризацію, будуть сформовані. Часто вони розташовані за заявами людей у житловій забудові. Для міськради завжди великий ризик, що хтось звернеться, щоб отримати цю ділянку через суд", – каже Тимофійчук.
За словами Тимофійчука, після формування земельних ділянок планують отримати орієнтовно 40-50 мільйонів гривень від власників нерухомого майна. У наступному році планують винести на засідання сесії проєкт, щоб одним рішенням сформувати усі тисячу ділянок.
-
У Чернівцях відкрили перше в місті амбулаторне відділення гемодіалізу з медичною апаратурою світового рівня
-
Землі пологового будинку на Рівненській ніхто не продає. Жодного “Водограю”, “Бартки” чи будь-яких інших об’єктів там не буде - мер Чернівців Клічук
-
На Соборній площі у Чернівцях демонтують намети із гуманітарною допомогою іспанської благодійної організації Remar S.O.S.
-
Стало відомо, кому чернівецька влада передала приміщення на вулиці Степана Бандери,11, де донедавна містився Дорош зі своїм штабом
-
Клічук про відключення води у Чернівцях через реконструкцію водогону: “Цей процес довготривалий. Ми попереджали й просили містян віднестись з розумінням”
-
У Чернівцях з 5 травня до 9 травня не буде водопостачання. Що відомо?