У Чернівцях неподалік аеропорту влада взялася за створення індустріального парку: він займатиме 15 гектарів

У Чернівцях на вулиці Комунальників створять індустріальний парк на земельній ділянці, площею 15 гектарів

У міській раді представили концепцію індустріального парку “Чернівці”, пише molbuk.ua.

"Це буде перший індустріальний парк у Чернівцях. Завдяки цьому місто отримає інвестиційну привабливість і додаткові робочі місця", - зазначив мер Роман Клічук.

Ініціатором створення індустріального парку виступає Чернівецька міська рада.

Найближчим часом концепцію індустріального парку обговорять з громадськістю та експертами. Після цього сесії міської ради мають погодити виділення земельної ділянки. Насамкінець Кабмін має затвердити створення індустріального парку і дати дозвіл внести його до реєстру.

"В індустріальному парку можуть бути виробничо-переробні підприємства, офісні приміщення, ІТ-компанії та транспортно-логістичні компанії. Рішення про резервування цієї земельної ділянки під індустріальний парк було ухвалено Чернівецькою міською радою ще у 2016 році. Ця земельна ділянка є зручною для індустріального парку, бо межує з міжнародним аеропортом Чернівці і знаходиться недалеко від об’їзної дороги. Загалом за генпланом у Чернівцях є дві земельні ділянки, які можуть бути використані під індустріальний парк"", - пояснив начальник департаменту соціально-економічного розвитку Чернівецької міської ради Сергій Бостан.

Протягом 2022 року планують завершити оформлення документів, а функціонування парку передбачене з 2024 року.

В індустріальних парках передбачено податкові та митні пільги для учасників індустріальних парків: звільнення від податку на прибуток на 10 років, звільнення від імпортного ПДВ та мита на обладнання для виробництва впродовж 5 років, а також пільги податку на нерухоме майно, плату за землю, земельний податок, - йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації