У Чернівцях на Руській "блошиного ринку" не буде. Продавців відправляють на ринок Зелений

У Чернівцях на вулиці Руській, де розташований стихійний "блошиний" ринок, планують облаштувати сквер. Продавцям не дозволятимуть там торгувати, водночас запропонують переїхати до торгових яток на ринку "Зеленому". Продавці ж кажуть, не мають грошей на оплату місця.

Серед продавців "блошиного" ринку здебільшого люди старшого віку. Ірина Тарасюк продає вживаний одяг. Вона не може влаштуватися на роботу через свій вік, - пише Суспільне.

"Продаю речі "стихійно", бо не маю грошей, аби сплатити за оренду місця на ринку. За день торгівлі можу заробити до 50 гривень", — каже жінка.

Деякі чернівчани підтримують ідею озеленення площі та влаштування скверу, втім кажуть, продавцям "блошиного" ринку потрібно надати альтернативу.

Ринок не класифікується як автентичний, тому після облаштування скверу продавців штрафуватимуть за торгівлю, сказав каже секретар міськвиконкому Сергій Добржанський.

"За стихійними ринками прибирають комунальники, при цьому продавці не сплачують жодного податку", — каже Добржанський.

На "Зеленому" ринку продавцям доведеться платити за торгове місце.

У міськраді оголосили конкурс на облаштування скверу замість "блошиного" ринку на вулиці Руській. Пропозиції прийматимуть до 6 липня.


Коментарі:
Більше новин по темі: