У Чернівцях міська влада запитує чернівчан, яким вони бачать ремонт вулиці Головної, який розпочнеться у цьому році

У Чернівцях міська влада запитує чернівчан, яким вони бачать ремонт вулиці Головної, який має розпочатися у цьому році. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав перший заступник міського голови Чернівців Василь Зазуляк.

Центральна артерія міста давно потребує капітального ремонту. Однак, цей інфраструктурний об’єкт настільки складний, що перед ремонтом, як кажуть, "варто сім раз відміряти". Адже вулиця Головна повинна бути відремонтована на десятки років з врахуванням потреб не лише сьогодення, а й майбутнього. Зараз на завершальному етапі тендер на визначення проєктанта, який розроблятиме проєктно-кошторисну документацію та проводитиме експертизу для капітального ремонту Головної (на відрізку між вулицями Гагаріна та Чкалова), - пише Василь Зазуляк.

За його словами, документація повинна бути готовою до 30 квітня 2022 р.

Але, допоки триває тендерна процедура, звертаюсь до всіх чернівчан. І майбутній проєктант і ми, як владники, хочемо почути вашу думку щодо майбутнього ремонту цієї надважливої вулиці: Варто залишити повністю бруківку, чи встелити замість неї асфальт?
Чи може комбінувати бруківку з асфальтом? Виділяти окремі смуги для громадського транспорту? І як бути з наболілим — паркуванням вздовж вулиці? - йдеться у повідомленні Василя Зазуляка.


Коментарі:
Більше новин по темі: