У Чернівців з’явилося ще одне місто побратим - німецький Мангайм

Міський голова Чернівців Роман Клічук сьогодні взяв участь у світовому урбаністичному форумі World Urban Forum 2022, який відбувається у польському місті Катовіце.

Форум, який був ініційований ООН у 2001 році, став глобальним майданчиком для обговорення майбутнього розвитку міст і всесвітніх процесів урбанізації. Цьогоріч у форумі приймають участь понад 8200 учасників з 153 країн світу, написав мер Чернівців на своїй сторінці у Фейсбук.

Фото Фейсбук Романа Клічука

В рамках форуму також передбачено платформу щодо муніципального партнерства Німеччини з Україною «Міста в Єдиному Світі» (SKEW). Чернівці активно приймають участь у даній ініціативі і тривалий час співпрацюють з німецькими урядовими організаціями та фондами.

Фото Фейсбук Романа Клічука
Фото Фейсбук Романа Клічука

Особливо приємно, що під час форуму відбулась офіційна церемонія підписання договору про побратимство між Чернівцями і Мангаймом!

Фото Фейсбук Романа Клічука

Принагідно висловив щиру вдячність за підтримку особисто Peter Kurz і за гуманітарну допомогу, яку громада Мангайма надає Чернівцям і Україні з перших днів війни, - додав Роман Клічук.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації