У центрі Чернівців планують встановити підземні смітники за майже 2 млн грн

У Чернівцях на початку вулиці 28 червня планують встановити підземний смітник на чотири контейнери. Так зможуть забрати наземні смітники, розміщені на вулиці Заньковецької. Встановлювати контейнери розпочнуть з наступного тижня.

Про це у коментарі Суспільному розповів заступник міського голови Ігор Крохмаль.

Встановлювати контейнери буде буковинська фірма "Гідравлічні системи й машини", яка перемогла у тендері. Компанія була єдиним учасником торгів й запропонувала виконати роботи за 1,7 мільйона гривень.

"Проєкт зі встановлення підземних контейнерних майданчиків розробили ще до війни. Ми планували будівництво більшої кількості таких локацій, але через те, що наразі бюджет переважно орієнтований на допомогу ЗСУ, реалізовуємо першочергові та профінансовані проєкти", – розповідає Крохмаль.

За умовами тендеру, смітники мають встановити до лютого наступного року.

Смітники на вулиці Заньковецької у Чернівцях
Смітники на вулиці Заньковецької. Фото: Суспільне Чернівці

Крім цього, підземні смітники планують облаштувати на території мікрорайону “Сонячне містечко”, що на вулиці Руській, 236. Це проєкт бюджету участі, який втілять за понад мільйон гривень.

Вартість встановлення підземних смітників на Руській — майже на пів мільйона гривень нижча, бо облаштування підземних смітників на вулиці 28 червня технічно складніші, каже Крохмаль.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації