У 2023 році туристичний збір у Чернівцях склав понад 2 млн. гривень

У 2023 році туристичний збір у Чернівцях склав понад 2 млн. гривень.

Порівняно з 2022 роком він збільшився майже у півтора раза. Оскільки зараз з Україною є лише залізничне та автомобільне сполучення, Чернівці - одне з перших міст, куди приїжджають іноземні партнери, розповів на щорічному звіті директор департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Сергій Бостан, пише Медіа агентство АСС.

Через ці чинники протягом року у Чернівцях активно розвивали туризм - організовували промотури для медійних особистостей, інформаційні форуми, встановлювали нові туристичні локації.

Чернівецьку громаду також промоціювали за межами України на всесвітніх виставках. Зокрема, у Чернівцях провели І-ий національний туристичний саміт. Захід зібрав на одному майданчику провідних експертів, науковців та стейкхолдерів туристичної галузі, народних депутатів України, представників міжнародних туристичних організацій та Європарламенту.

За словами Сергія Бостана, у травні цього року у місті провели перший туристичний форум «Chernivtsi Tourism Forum 2023». Метою його проведення стало створення майданчика для обміну кращими практиками, ініціативами та ідеями щодо розвитку туристичної галузі у воєнний час.

За 11 місяців 2023 року надходження до бюджету міста завдяки туристичному збору склали 2 мільйони 230 тисяч гривень. Це у 1,4 раза більше, ніж за такий самий період 2022 року. Тоді до бюджету надійшов 1 мільйон 630 тисяч гривень.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації