У 2021 році прозорі аукціони принесли бюджету Чернівців 48,2 млн гривень, – заступник міського голови Маховіков

Протягом 2021 року міська влада Чернівців продала через систему Prozorro дев’ять об’єктів комунальної нерухомості на суму 48,2 млн. грн. Про це повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Євгеній Маховіков, якого цитує ТРК "Чернівці".

Розповідаючи про успішно проведені продажі комунальної нерухомості заступник Романа Клічука навів приклад торгів по колишньому протитуберкульозному диспансеру на вул. Максимовича.

«Його продали на чесному та прозорому конкурсі 2021 року. Ціна з початкових 6 мільйонів зросла до 40 млн грн. Гроші в повному обсязі вже на рахунках міста, і вони підуть у бюджет розвитку, а саме – на будівництво доріг, дитячих майданчиків, громадських просторів», – написав Євгеній Маховіков на своїй сторінці у Facebook.

Він також пригадав, як окремі депутати на сесії пропонували не продавати колишній протитуберкульозний диспансер, а передати його дитячому центру.

За словами Євгенія Маховікова, з 2018 року попередниками було продано 14 об’єктів нерухомості на суму лише 8 млн грн, і всі за схемою «викуп». «Нагадаю, також за цією схемою у громади було «віджато» приміщення «Укртелекому» на Небесної Сотні. Бюджет тоді отримав аж близько 400 доларів за метр при ринковій ціні – 2 900 доларів», – повідомив посадовець.

Передбачаючи наступну хвилю «блогерського» вереску на кшталт «влада продає весь золотий фонд нерухомості», Євгеній Маховіков запропонував заздалегідь встигнути і провести репортаж з території тубдиспансеру або колишньої лікарні на Південно-Кільцевій – на фоні «приміщень, які «міцні господарники» за декілька останніх років вбили вщент».

Архівне фото Тараса Прокопа


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації