Сторічній чернівчанці оформили закордонний паспорт: жінка поїде в гості до доньки в Італію

Сторіччя відзначатиме невдовзі чернівчанка Ганна Олександрівна Кузнєцова. З цієї поважної нагоди майбутня ювілярка лаштується на гостини до дочки, яка мешкає в Італії. Тож жінка у супроводі рідних звернулася до Чернівецького відділу УДМС у Чернівецькій області для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Про це повідомляє управління ДМС у Чернівецькій області.

Для пані Ганни виявилося приємною несподіванкою, що при вході до Чернівецького відділу УДМС є спеціально придбане для відвідувачів з особливими потребами крісло колісне. У ньому поважного віку відвідувачка з комфортом й без перешкод дісталася потрібного кабінету та успішно пройшла процедуру оформлення паспорта.

Наразі міграційники запросили пані Ганну відвідати повторно підрозділ для отримання готового паспорта.

Нагадаємо, при отриманні готового паспорта власник проходить повторно процедуру верифікації особи через сканування відбитків пальців. При цьому жодні довіреності на рідних, близьких чи друзів, послуги пересилання документів поштою тощо не працюють. Якщо йдеться про повнолітню особу, то тільки особисто громадянин може подати заяву на оформлення і також особисто забрати свій документ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації