Стало відомо, як виглядатиме і де стоятиме пам’ятник Сидору Воробкевичу у Чернівцях

У Чернівцях оприлюднили екскізи пам'ятника видатному буковинцеві Сидору Воробкевичу. Вигляд постамента затвердили на повторному архітектурному конкурсі, а встановлять його у сквері навпроти центрального корпусу ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Ескіз пам'ятника опублікував на своїй Facebook-сторінці заступник міського голови Василь Зазуляк.

Пряма мова:

Дуже чекав цього дня, щоб повернутися до обговорення пам'ятника Сидору Воробкевичу. Відчував за собою відповідальність особисто, з різних причин.

Адже важливо було не “просто відбути номер” і поставити “що-небудь”, а дійсно належно вшанувати видатного буковинця. Відбувся повторний архітектурний конкурс на облаштування пам’ятника Воробкевичу. Яким він буде – на фото.

Екскіз пам'ятника видатному буковинцеві Сидору Воробкевичу. Фото: Фейсбук В.Зазуляка

Вже за кілька місяців ви зможете побачити його у сквері біля колишньої резиденції Митрополитів. Особисто долучуся до фінансування його виготовлення.

Також Василь Зазуляк аналізуючи ситуацію з пам’ятником, визнав, що свого часу владі міста дещо забракло комунікації. “І це, на рівному місці породило непорозуміння, маніпуляції та «зраду». Як кажуть, не помиляється той, хто нічого не робить, досвід враховано”, - написав посадовець.

Фото: Фейсбук Василя Зазуляка


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації