Стало відомо, хто очолив нові департаменти й управління Чернівецької міськради

Стало відомо, хто очолив новостворені департаменти і управління Чернівецької міської ради.

Про це повідомляє пресслужба Ратуші, пише МБ.

Зазначається, що згідно з розпорядженням міського голови, з 15 червня директором департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради призначено Сергія Бостана.

"В 2009 році Сергій Бостан здобув вищу освіту в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю "міжнародні відносини", в 2013 році здобув ступінь кандидата політичних наук", – пише прес-служба міськради.

Водночас від сьогодні директором департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради призначено Андрія Тимофійчука.

"В 2007 році Андрій Тимофійчук здобув вищу освіту в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю "міжнародна економіка", – повідомила прес-служба.

Керівником департаменту інфраструктури та благоустрою міськради призначено Григорія Прохоренка.

"В 1999 році Григорій Прохоренко здобув вищу освіту в Чернівецькому державному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю "фінанси і кредит", – повідомили у ратуші.

Розпорядженням міського голови, з 15 червня директором департаменту транспорту та поводження з відходами Чернівецької міської ради призначено Петра Лисака.

"В 2000 році Петро Лисак здобув вищу освіту в Київському інституті внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю "правознавство", – повідомили у міськраді.

Водночас директором департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради призначено Наталію Фрунзе.

"В 2002 році Наталія Фрунзе здобула вищу освіту в Київському національному торговельно-економічному університеті за спеціальністю "маркетинг", в 2020 році здобула освіту в Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "публічне управління та адміністрування", – повідомили у ратуші.

Директором управління комунальної власності Чернівецької міської ради призначено Ярослава Городенського.

"В 1995 році Ярослав Городенський здобув вищу освіту в Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича за спеціальністю "фінанси і кредит". Розпорядженням міського голови, з 15 червня директором управління комунальної власності Чернівецької міської ради призначено Ярослава Городенського. В 1995 році Ярослав Городенський здобув вищу освіту в Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича за спеціальністю "фінанси і кредит", – повідомила прес-служба міськради.

Нагадаємо, з 15 червня у Чернівецькій міській раді утворено 6 нових структурних підрозділів. Зокрема, у міській раді запрацювали:

– департамент інфраструктури та благоустрою міської ради;
– департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування міської ради;
– департамент соціальної політики міської ради;
– департамент транспорту та поводження з відходами міської ради;
– департамент урбаністики та архітектури міської ради;
– управління комунальної власності міської ради.

З 1 червня також було утворено два управління – охорони культурної спадщини міської ради і порядку та контролю за благоустроєм міської ради.

Реорганізація структури була потрібна для оптимізації управлінських процесів, підвищення ефективності управління структурними підрозділами та для посилення пріоритетних напрямків розвитку міста. Під час реорганізації було ліквідовано (або наразі знаходяться в процесі ліквідації) 7 структурних підрозділів.

Для чого це потрібно?

Контроль за благоустроєм раніше здійснював підрозділ у складі департаменту житлово-комунального господарства, що є нелогічним, адже контролюючий орган був підпорядкований виконавчому органу, який цей орган мав би контролювати. Тепер управління знаходитиметься в прямому підпорядкуванні міському голові, відтак ефективність роботи цього органу має підвищитись. Окрім того, збільшиться кількість інспекторів з паркування, що, в свою чергу, забезпечить налагодження порядку з паркуванням в місті.

З департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин виводиться управління капітального будівництва. Відтепер за будівництво доріг, шкіл, садочків та інших об’єктів буде відповідати департамент інфраструктури та благоустрою міської ради.

Також, з’явиться управління просторового планування в департаменті урбаністики та архітектури міської ради. Ця структура займатиметься підготовкою передпроектних пропозицій, що забезпечить кращу підготовку проектів та контроль за дотриманням визначеної концепції.

Відтепер питаннями праці займатиметься департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування міської ради, адже блок праці виключили зі структури департаменту праці та соціального захисту населення.

Також, створюється департамент транспорту та поводження з відходами міської ради. Раніше транспортною галуззю керував департамент житлово-комунального господарства, однак такий структурний підрозділ не міг одночасно якісно справлятись з усіма викликами, тому таку важливу складову, як транспорт та поводження з ТВП винесли, як окрему одиницю.

Відтепер, за майно, що належить громаді – буде відповідати управління комунального майна.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації