Стадіон "Буковина" у Чернівцях хочуть здати в оренду на п'ять років

Стадіон "Буковина" планують віддати в оренду. Стартова плата за оренду понад трьох тисяч квадратних метрів – понад 27 тисяч гривень. Стадіон планують здати в оренду на п’ять років.

Про це йдеться на фб-сторінці Буковинської Універсальної Біржі, пише molbuk.ua

5 березня оголосили конкурс, дата проведення аукціону - 22 березня.

Мер Роман Клічук на пресконференції розповів, що міська рада зацікавлена, щоб стадіон взяли в оренду і щоб місто не витрачало кошти на його утримання. Ймовірно, що орендарем може стати компанія "Дімарт", яка стала новим спонсором футбольної команди "Буковина".

"У футбольного клубу "Буковина" з’явився спонсор – компанія "Дімарт". До цього часу ним опікувалися спонсори з Чернівців, але таких коштів, які інвестує ця компанія, місцеві не мають. У цьому сезоні "Буковина" не вийде в прем’єрлігу, ставлять за ціль зробити це в наступному. Але є певні параметри футбольного поля, згідно з якими команда матиме право виступати у прем’єрлізі. Йдеться про підігрів поля, якісне світло. Компанія "Дімарт" планує вкладати у це кошти", – розповів Роман Клічук.

Щодо оренди стадіону, то Клічук запевняє, що орендарі зможуть привести його до порядку.

"Приватизувати стадіон неможливо, бо законом заборонено приватизувати спортивні споруди. Крім оренди приміщення, сума якої буде визначена на конкурсі, орендар платитиме й земельний податок – приблизно 500 тисяч гривень на рік", - зазначає Роман Клічук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації