Сміттєзвалише у Чорнівці переповнене: щороку сюди вивозять 140 тисяч тонн сміття (ФОТО+ВІДЕО)

 

СЕРЙОЗНА ПРОБЛЕМА / 

У Чернівцях, 31 березня, відбувся престур заступника міського голови Ігоря Крохмаля, щодо проблем утримання міського сміттєзвалища. Посадовець розповів, що існують проблеми пов’язані з утриманням полігону для захоронення твердих побутових відходів поблизу с. Чорнівка.

"Ми перебуваємо на території "другої" карти, яка займає понад 6 га. Вона свій ресурс вичерпала майже 3 роки тому»,- зазначив заступник міського голови, якого цитує пресслужба Ратуші.

За його словами, щороку на сміттєзвалище з Чернівців вивозять понад 140 тисяч тонн сміття.

Також він зазначив, що готується проєктна документація для будівництва третього котловану. Проте, відповідне рішення повинні прийняти депутати на сесії.

Водночас, як повідомляє МБ, у планах міської ради також є стратегія будівництва заводу по переробці сміття на полігоні. На сьогодні вони отримали більше 10 різних комерційних пропозицій, щодо будівництва сортувальних ліній, сміттєпереробних заводів.

"Звичайно будівництво такого комплексу вимагає введення тарифу. Наразі в складовій тарифу немає переробки. Ми будемо шукати компромісне рішення. З початку року ми розпочали розгляд цього питання. Зараз вивчаємо, досвід Львова по створенню заводу, який здійснює механіко-біологічне сортування", - зазначив Ігор Крохмаль.

 

 

 

Фото пресслужби Ратуші

 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації