"Різницю між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом для населення компенсуватимуть з міського бюджету" - Роман Клічук

Різницю між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом для населення компенсуватимуть з міського бюджету. Для цього доведеться направити понад 250 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Чернівців Роман Клічук.

За його словами, на позачерговому виконкомі розглянули одне, але надважливе рішення. Проголосували за зниження тарифу на тепло. Цієї зими чернівчани платитимуть стільки ж, скільки й торік – 1204,62 гривні за гігакалорію. Це найнижча плата за тепло в усій країні, що не відповідає реаліям.

До такого вимушеного рішення дійшли в результаті перемовин з центральною владою. Адже наразі держава в досить складній ситуації – ціна газу б’є рекорди, що пов’язують з діями російського “Газпрому”. Це загрожує збільшенням боргів і неможливістю нормального проходження опалювального сезону. Аби стабілізувати ситуацію та підстрахувати чернівчан ми підписали меморандум про взаєморозуміння між Кабміном, Асоціацією міст України та Палатою місцевих влад. Він націлений на непідняття тарифів на тепло та фіксацію ціни на газ.

Важливо також розуміти, що різницю між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом для населення компенсуватимуть з міського бюджету. Для цього доведеться направити понад 250 мільйонів гривень. Полегшить це навантаження й те, що з 2022 року розподіл ПДФО збільшиться на 4% на користь бюджету міста. Про це вже домовилися з урядом.

Також розраховуємо на підтримку з держбюджету, - зазначив міськой голова.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації