Ратуша оголосила розпродаж службових авто: машину мера Чернівців продають за 102 тисячі

Міська рада проведе аукціон п’яти автомобілів, що наразі знаходяться у їхній власності. Ціни коливаються від 50 до 100 тисяч гривень. Найдорожчий із них - "мерський" "Мерседес".

Про це сьогодні під час брифінгу розповів секретар виконавчого комітету Чернівецької міської ради Сергій Доброжанський, пише Молодий буковинець.

"Ідею про те, що потрібно зменшувати автопарк Чернівецької міської ради підтримало керівництво міста, адже ми автомобілі не використовуємо, а кошти на їхнє утримання все одно виділяються. На жаль, процедура із виставленням автомобілів на торги затягнулася, тому тільки у квітні виставили їх на торги на Prozzoro" - розповів секретар виконкому.

Фото МБ

Сергій Доброжанський зазначив, що охочі придбати ці автомобілі матимуть таку можливість уже із середи, 21 квітня. Знаходитимуться вони у дворі ЦНАПУ. Купити їх можна буде впродовж місяця.

Особливою пропозицією аукціону стане "Мерседес", на якому їздили практично всі очільники Чернівців.

"На продаж виставляється легендарний уже серед містян "Мерседес", який у народі називають "мерським". Більшість мерів міста Чернівці їздили на цьому автомобілі, і, відповідно, цінність його і втому, що всі очільники міста користувалися ним. Він у хорошому стані завдяки працівникам нашої автобази", - додав посадовець.

Фото МБ

Стартові ціни на автомобілі різні. До прикладу, BMW коштує - 60 тисяч гривень, Geely - 50 тисяч гривень, Mercedes benz - 102 тисячі гривні, Opel Omega - 32 тисячі гривні і ВАЗ-21 - 54 тисячі гривні.

На що будуть витрачені кошти, отримані з аукціону, поки що невідомо.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації