Радий повідомити, що ми завершили благоустрій скверу Вишиванки - мер Чернівців Роман Клічук показав, як нині виглядає постсовковий простір

Радий повідомити, що ми завершили благоустрій скверу Вишиванки. Тут зможете не тільки провести час з дітьми, друзями чи гостями міста, а й дізнатися багато нового. Адже розмістили 25 ліхтарів, які символізують вишивку всіх регіонів нашої рідної України. Багато цікавої інформації знайдете, відсканувавши QR-коди. Запрошую на прогулянку!

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук, розмістивши відповідні фото.

Коли позбулися радянського символізму – сквер відразу відкрився. Ми ж допомогли йому стати справжньою окрасою середмістя. Тепер він не приховує, а підкреслює навколишню архітектуру, її унікальність, - вважає мер міста.

Він повідомив деталі такої якісної трансформації скверу - переосмислено сам простір: відремонтували всі доріжки, влаштували газони, розмістили 52 лавиці та 23 смітника, встановили дитмайданчик та сучасне, креативне освітлення. Подбали й про зелені насадження: замість семи знесених аварійних дерев, висадили 19 нових. А ще змонтували дві велопарковки на 18 місць.

Це ще не всі ідеї, які плануємо реалізувати в цьому сквері. Все неодмінно розкажемо і покажемо, - каже Роман Клічук.

Міський голова повідомив цікаві деталі: під час підготовчих робіт під радянськими розбитими доріжками виявили елементи автентичного австрійського мощення. Вирішили не викидати нашу спадщину на смітник, як це роблять окупанти, натомість максимально її відреставрували, а саме мощення розмістили у сквері.

Працюємо, щоб створити комфортне місто. З якого не хотітимуть виїжджати, натомість у яке повертатимуться та переїжджатимуть, - додав міський голова Чернівців.

"Вартість скверу збільшилася в рази. Спочатку розраховували, що ремонт обійдеться у п’ять мільйонів гривень, але вийшло набагато більше. Повністю ще не порахували, адже не всі роботи зробили. За кошти міста зробили тротуари, зелену зону, велосипедну доріжку. Все інше – меценати", - сказав Р. Клічук, пише МБ.

Раніше міський голова повідомляв, що облаштування скверу Вишиванки в Чернівцях обійдеться приблизно в 5 мільйонів гривень. Основний меценат, який фінансує роботи, - фірма "Рома".

Підготовчі роботи у сквері почалися наприкінці березня.

Раніше Клічук повідомляв, що навіть після відкриття сквер ще не буде завершеним до кінця: у грудні очікують необхідні елементи.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації