Поліклініку «Гравітон» не приєднали до першої міської лікарні: стало відомо чому

На сесію міської ради прийшли медики поліклініки «Гравітон», які хвилюються, що після приєднання закладу залишаться без роботи. Вчора, 28 вересня, на сесії міської ради депутати не прийняли рішення щодо реорганізації поліклініки «Гравітон», пише ІА АСС з посиланням на управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради.

Нагадаємо, раніше депутати Чернівецької міської ради ініціювали приєднання поліклініки «Гравітон» до КНП «Міська поліклініка №1». Наразі більшість жителів цього мікрорайону їздять до свого сімейного лікаря, терапевта чи вузького спеціаліста у міську поліклініку №1 на вулиці Шкільній.

Метою об’єднання двох медичних закладів є надання мешканцям мікрорайону «Гравітон» комплексу доступних медичних послуг.

«Мешканці цього мікрорайону підписали 7,8 тисяч декларацій з терапевтами та сімейними лікарями саме цього медзакладу. Серед цих пацієнтів – 423 особи з інвалідністю, які змушені їздити з Гравітону у поліклініку на вулицю Шкільну, щоб потрапити на прийом до лікаря чи отримати рецепт на ліки. Лікарі першої міської лікарні отримують в середньому 14 тисяч гривень зарплати, тоді як медики поліклініки «Гравітон» - 7 тисяч.Таким чином, від об’єднання цих двох медичних підприємств однозначно виграють як пацієнти, так і медики», - зазначила начальниця управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Наталія Калмикова.

На сесію міської ради прийшли також лікарі поліклініки «Гравітон», які виявили своє небажання приєднуватися до першої міської лікарні.

«Наразі, у нашій поліклініці зростає кількість заключених пакетів та спостерігається позитивна динаміка по заключенню декларацій з сімейними лікарями. Зважаючи на це ми хотіли б самостійно розвиватися та надавати допомогу. Ми боїмося того, що після об'єднань медичних закладів ми втратимо роботу», - розповів в.о. директора поліклініки «Гравітон» Володимир Панчишин.

Відтак, питання допомоги хворим та підтримки медиків перейшло у політичну площину. Сесія завершилась передчасно без прийнятого рішення.


Коментарі:
Більше новин по темі: