Півтора мільйона гривень виділили на Молодіжний центр у Чернівцях

ПЛЮС ДО ДЕПУТАТСЬКОЇ КАРМИ / 

Депутати Чернівецької міської ради підтримали рішення про спрямування півтора мільйона гривень з міського бюджету на облаштування міської комунальної установи “Резиденція молоді”.

Молодіжний центр у Чернівцях створили ще у 2018 році, але статусу юридичної особи центру тоді не надали. У 2019 році міська рада заклала кошти у програму “Сучасне місто” для ремонту приміщення Молодіжного центру. Більше 600 тисяч гривень витратили на капітальний ремонт приміщення, замінивши вікна, двері, встановивши газовий котел. З ремонтом допомагала ГО “Центр молоді міста Чернівці”.

“Тепер потрібно запустити молодіжний центр як потужний молодіжний, громадський осередок, простір для зустрічей молоді. Для цього потрібно  закупити потрібне обладнання та сформувати штат. Саме для цього сьогодні виділили півтора мільйона гривень з міського бюджету”, - повідомила БукІнфо начальниця відділу у справах сім’ї та молоді  міської ради Світлана Скригунець.

За її словами, Центр буде сформовано з дев’яти штатних одиниць та двох відділів: роботи з громадським сектором та проєктний. 

“Створення такого молодіжного центру матиме велике значення для міста. Адже у нас більше 80 тисяч осіб - це молоді люди. Також молодь є активною та включеною у процеси розвитку Чернівців”, - додала вона.


Більше новин по темі:
Коментарі: