Перевізники у Чернівцях знову хочуть підняти ціну на проїзд, - міський голова Клічук

ВІЧНА ТЕМА /

Вони зверталися із відповідним проханням до Чернівецького міського голови. Детальніше читайте у матеріалі. Перевізники у Чернівцях хочуть підняти вартість проїзду до 8 гривень за одну поїздку. Про це повідомив Чернівецький міський голова Роман Клічук під час прямого ефіру на телеканалі ТВА, пише ІА АСС.

«Деякі перевізники уже приходили до нас із проханням переглянути існуючий тариф. Не усі, звичайно. Але вони уже між собою обговорюють питання підняття тарифу на одну гривню», - сказав Клічук.

Він зазначив, що наразі міська влада не розглядає можливість підняття тарифу на проїзд громадським транспортом. Натомість планує повернутись до знижених тарифів після завершення карантину. «На сьогодні вся країна перебуває у карантинній зоні. Є певні обмеження по пасажирам - дозволено брати виключно пасажирів на сидячі місця.

Ми розуміємо, що напевно, це не вигідно ні тролейбусному управлінню, ні приватним перевізникам. Але поки ми не наведемо усьому порядок, поки ми не вирахуємо собівартість поїздки як у комунального транспорту, так і у приватних маршрутників, ми ціни піднімати не будемо. Коли закінчаться карантинні заходи, ми повернемося до тих цін, що були», - додав мер


Коментарі:
Більше новин по темі: