Не розумію людей, які кажуть, що «класти плитку зараз не на часі». Пройтися нашими тротуарами іноді складно навіть мені, а як людям з інвалідністю? - мер Чернівців Клічук

У Чернівцях триває п’ятий міжнародний форум інклюзивності. Долучився до панельної дискусії на тему «Безбар'єрність, як невід’ємна частина відновлення країни». Ключове: потрібно змінити філософію забудовника, проєктанта, замовника, підрядника. Щоб вони думали, передбачали, враховували. Це не розкіш, це елементарні потреби.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Чернівців Роман Клічук, який взяв участь у заході.

Роман Клічук пише, що не розуміє людей, які кажуть, що «класти плитку зараз не на часі».

“Пройтися нашими тротуарами іноді складно навіть мені, а як людям з інвалідністю? Можна багато говорити на цю тему. Втім, насправді дискусія коротка. Люди не мають відчувати, наче вони у чомусь обмежені. Наша країна має бути безбар’єрною, інклюзивною”, - зазначає мер міста.

“Неодноразово наголошував, і ще раз повторюся. У місті живуть сім’ї військових, з пораненнями чи на ротацію повертаються самі військові, і їм всім потрібні рівні тротуари, нормальний проїзд та громадські простори для діток. Ми зобов’язані це забезпечити. Зручно має бути всім”, - переконаний Роман Клічук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації