"Это есть наш последний и решительный бой..." Запроданці влаштували феєричну бійку у сесійній залі міськради

Після голосування питання про відмову підприємцям надавати в оренду земельні ділянки у залі виникла кількахвилинна штовханина. Вона розпочалась, коли голова фракції "Народний контроль" Михайло Яринич підійшов до міського голови Романа Клічука. Через п'ять хвилин після прийняття рішення розпочалась бійка.

Депутати засіли в залі й продовжують розгляд питань сесії. Сутичку розглянуть на постійній комісії з питань законності та регламенту. Про це у коментарі Суспільному сказала голова комісії Тетяна Шепелько. Порушення регламенту може каратись вилученням із сесії та позбавленням права виступити.

Перед цим вранці на сходах Чернівецької міської ради десятки місцевих мешканців розпочали пікет з вимогою до депутатів не блокувати роботу сесії.

Як повідомляє molbuk.ua, учасники акції протесту тримають в руках плакати із написами: "Яринича геть!", "Дайте мерії працювати!", "Запроданці, перестаньте блокувати роботу міста", "Не перетворюйте міську раду в цирк" тощо.

Фото МБ

Тим часом депутат "Народного контролю" Михайло Яринич на сходах ратуші сперечається із правоохоронцями, які оточили приміщення міськради, вимагаючи в них пустити до сесійної зали двірників "Порядку в домі".

Фото МБ

У Чернівцях кілька десятків правоохоронців у амуніції оточили приміщення Чернівецької міської ради. Як передає МБ, силовики у формі стоять перед входом до ратуші.

А ось фото дня від Суспільного:

Фото: Суспільне

Вони стоять на сходах мерії, а також на території перед входом до приміщення ради.

Фото МБ

Окрім того, до приміщення ратуші почали сходитись двірники приватної управлінської компанії "Порядок в домі", які вимагають у керівництва ратуші не розривати договір з цією фірмою на прибирання вулиць Чернівців.

Фото МБ

У ці хвилини (станом на 13.30 год.) у Чернівецькій міській раді запроданці знову зривають сесію і влаштовують бійки зі штовханиною.

Скріншот відео

У сесійній залі Чернівецької міськради сталася штовханина між кількома депутатами й двома невідомими чоловіками.

Як повідомляє molbuk.ua, після того, як під час розгляду одного з питань порядку денного до трибуни підійшов депутат "Народного контролю" Михайло Яринич, який про щось почав сперечатися із міським головою Романом Клічуком, до обранця підійшли двоє невідомих людей, які попросили його відійти від Клічука.

Після цього під президією сталася штовханина між кількома обранцями. Депутатка "Команди Михайлішина" Антоніна Бабюк голосно вигукує: "Ви хто такі?".

скріншот відео

На місце пригоди прийшли співробітники поліції.

Депутати провалили голосування за безкоштовне відведення земельних ділянок для пільговиків. Серед людей, які претендували на вільні ділянки, були ветерани АТО та ООС. За проєкт рішення проголосували 24 депутати, для прийняття потрібно 29 голосів. На сесії були учасники бойових дій, які попросили обговорити питання з депутатами.

У майже повному складі не голосували фракції "Народний контроль" та "Команда Михайлішина".

ОНОВЛЕНО 20.00 год. 28.09.21

Сесію міськради у Чернівцях вкотре зірвали: впродовж кількох годин вирішували дискусійне питання

У Чернівцях знову зірвали сесію міськради. Про це повідомляє molbuk.ua

Зокрема, у сесійній залі сьогодні ввечері, 28 вересня, майже впродовж двох годин депутати дискутували щодо проєкту рішення щодо реорганізації поліклініки "Гравітон" шляхом її приєднання до міської поліклініки №1.

На сесію прийшли медики поліклініки "Гравітон", які хвилюються, що після реорганізації закладу залишаться без роботи.

"Мені залишається тепер лише збирати сумки і їхати до Італії", - емоційно висловилася з трибуни сесійної зали одна з працівниць поліклініки.

Скріншот відео

Водночас керівниця управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я Чернівецької міської ради Наталія Калмикова запевнила, що жоден медик поліклініки "Гравітон" не залишиться без роботи.

Також у сесійній залі продемонстрували відеозвернення мешканців Гравітону, які просять депутатів провести реорганізацію, оскільки у них наразі у поліклініці немає вузьких спеціалістів. Через що пенсіонери змушені їздити в центр міста, коли потрібно до уролога, ортопеда тощо.

На знятті цього проєкту рішення з розгляду та довивченні питання наполягав депутат від фракції "Народний контроль" Михайло Яринич. Його також підтримали ще дві фракції – "Команда Михайлішина" та "Рідне місто".

Михайло Яринич також закинув, що Наталія Калмикова "просуває свої особисті бізнесові інтереси".

Після цього він встав із місця і підійшов до крісла мера, а за ним – решта депутатів із вищеперелічених фракції.

Через це проводити далі сесію стало неможливо, тож мер Роман Клічук оголосив про перерву в роботі сесії.


Коментарі:
Більше новин по темі: