Нам свідомо не дають працювати. Але ми на вірному шляху, раз так верещать - мер Чернівців Клічук

Міський голова Чернівців Роман Клічук на своїй сторінці у Facebook прокоментував ситуацію з дводенним зривом сесії трьома опозиційними фракціями міскої ради - “Рідне місто”, “Команда Михайлішина” та “Нарконтроль”.

«Другий день поспіль нам не дають працювати! Сьогодні депутати фракцій «Рідного міста», «Команди Михайлішина» та «Народного контролю» вдалися до псування техніки та виривання карток для голосування у колег, аби зірвати сесію», - зазначає міський голова.

Фото Тараса Прокопа

За словами Романа Клічука, депутати продовжували спекулювати на тій же темі - розірвання договору з приватною управлінською компанією.

"Вони продовжили спекулювати на тій же темі – розірвання договору з приватною управлінською компанією. Хоча проблема, як на мене, вичерпана: компанія, яка не виконувала умови договору, не отримуватиме незароблені гроші; ▪працівники, які втратять роботу, зможуть отримати її на комунальних підприємствах; чернівчани ж отримуватимуть якісні послуги з прибирання.

Не розумію, яка користь у зриві сесій. Адже цим вони роблять гірше саме громаді. Громаді, яка повинна чекати, коли в деяких обранців буде “настрій” працювати на її благо, а не вирішувати власні бізнесові питання", - пише міський голова.

Роман Клічук запевнив, що у нього вистачить “терпіння і сил” і надалі жорстко реагуватиме на такі речі.

“Мене тішить, що ми на вірному шляху, раз так верещать”, - додав мер міста.


Коментарі:
Більше новин по темі: