«Нам приєднатись до Вікна?» – мер Чернівців про те, чому ОДА не дає грошей на ремонт доріг у місті

Міський голова Чернівців Роман Клічук порадив журналістам поцікавитись в голови ОДА Сергія Осачука, чому замість фінансування доріг у обласному центрі "будинок з левами" спрямовує кошти на об’єкти у селі Вікно, звідки родом перший заступник голови ОДА Богдан Ковалюк.

Про це Клічук сказав сьогодні під час звіту міського голови за перший рік роботи, пише molbuk.ua

Так, на запитання журналіста про те, чому Чернівецька ОДА ігнорує потреби Чернівців і не виділяє коштів на ремонт доріг у місті, посадовець відповів:

"Я би запитав на прес-конференції в голови адміністрації, чому всі кошти йдуть у Вікнянську громаду. Я так розумію, що нашому місту треба приєднатися до Вікнянської ОТГ, тоді ми отримаємо кошти на фінансування. Тому що гроші насправді йдуть на область, а область їх розподіляє. Ми вже не один раз говорили – розподіляють непрозоро, по особистих пріоритетах. Насправді ніхто не озвучував, які пріоритети", – сказав Роман Клічук.

"Бо якщо дорога з Вікна в Онут є важливішою, ніж Головна, то я не знаю, яким чином вони це пояснять", – додав міський голова.

Раніше повідомлялося, що Чернівці не отримають жодної копійки грошей на ремонт доріг у місті із державних субвенцій та від обласної влади у 2022 році.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації